Widzę tu pewna…

Widzę tu pewna niekonsekwencję

Współcześnie Kościół rzymskokatolicki za początek istnienia osoby ludzkiej uznaje moment poczęcia i dlatego domaga się prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
Poczęcie musi być NATURALNE, czyli wszelkie inne metody niż „bara bara” są zakazane! InVitro zakazane! Przy zapłodnieniu nie może kręcic się lekarz, naukowiec, aparatura Itd Nawet po zapłodnieniu lekarz nie powinien zbytnio ingerować i informować, że płód ma wady, bo jeszcze kobieta będzie chciała uchronić się przed problemami, a dziecko przed cierpieniem.

Ale co to jest, naturalna śmierci, według wielebnej kato korporacji (której nie każdy funkcjonariusz jest pedofilem)? Bo przecież żeby podtrzymać życie, potrzebna jest wiedza medyczna i aparatura.
Czyli naturalne poczęcie – absolutnie bez mieszania się nauki. Za to śmierć z maksymalnym wykorzystaniem nauki. Podtrzymywać jak długo się da!

Chodzi tu o wypędzenie ludzi w konflikt sumienia i swego rodzaju moralna matnię. Kościół wie doskanel jak to robić. Już pierwszy kontakt z nimi zaczyna się od wpajania poczucia winy: grzech pierworodny i śmierć nijakiego Jezusa. Następnie przychodzą na wyższe poziomy generowania bezsensownych problemów.
#medycyna #nauka #katolicyzm #religia #eutanazja #bilogia #filozofia #smierc #zdrowie #przemyslenia #kobiety