@robertt1969 taki uczciwy to…

@robertt1969 taki uczciwy to może odpowiesz dlaczego kłamałeś w rozliczeniu?

Zebraliśmy na koncie ok. 14,6 k. Piszę oczywiście o środkach z wykopu a nie o wpłatach rodziny czy przyjaciół.

Z pierwszej zbiorki na wykopie:

w sumie na subkoncie uzbierało się ciutke ponad 6k. Jeśli dodamy do tego to co wpłaciliście na moje konto to daje to kwotę około 42,5 k

O wpływach:

Czyli podsumowując zebraliśmy z tych 3 źródeł przez 4 lata ok. 227 k

A teraz:

A więc najpierw pomoc jaką uzyskaliśmy, oczywiście w przybliżeniu, bo nie jestem w stanie zrobić idealnego bilansu.
Jeśli chodzi o wpłaty z 1% to w ciągu 4 lat (bo tyle jestem na Wykopie) otrzymaliśmy ok. 90 k !!!
Najstarsza z zrzutek została założona w marcu 2017 r. a pozostałe 2 w ubiegłym roku. Łącznie zebraliśmy na nich prawie 122k…wiem…szok.

122k + 90k + 42,5 z pierwszej zbiórki na wykopie. To 254k – bez innych zbiórek, które prowadzone były m.in. w Twoim mieście oraz wpłat przez 4 lata. A może coś napiszesz o zbiórkach smsowych i paypal? Tak mam dowody, że zbierałeś pieniądze również w ten sposób.

Rozliczenie:

Każdego miesiąca jestem w aptece po leki ale nie biorę już faktur bo nie są mi potrzebne. Nie mam środków na koncie fundacji żeby je tam rozliczać i nie potrzebuję ich umieszczać na stronie bo i tam mam faktur na kwotę większą niż potrzebuję.

Potrzebujesz tych faktur żeby rozliczyć się z zebranej kasy! Na stronie nie ma faktur które pokrywają 254k. A zebrana przez Ciebie kwota jest większa.

Nadal nie odpowiedziałeś na pytania:
– jakie masz dokumenty medyczne potwierdzające, że Paulina choruje/chorowała na boreliozę? Zbierałeś pieniądze m.in. na leczenie boreliozy.
– jaki lekarz przepisał Ci suplementy o których wspomniała @Hannahalla?
– jaki lekarz polecił Ci biorezonans?
– jak wynika z dokumentacji medycznej lekarz prowadzący nie przepisywał suplementów które kupowałeś? Skoro według Ciebie przepisał je ktoś inny, to dlaczego nie było to skonsultowane z lekarzem prowadzącym?
#afera #medycyna #nauka