Doktor Francesco Oliviero…

Doktor Francesco Oliviero ukończył medycynę i chirurgię w 1984 roku i jest specjalistą z psychiatrii i pneumologii. Od ponad dwudziestu lat służy skuteczną i stałą służbą we włoskim korpusie zdrowotnym. Jest członkiem stałego stołu „Tysiąc lekarzy zajmujących się konstytucją”, naukowo-technicznego komitetu skupiającego włoskich i spoza Włoch naukowców.

Podczas konferencji zorganizowanej w Mediolanie 17 października, w obecności prawnika Lillo Massimiliano Musso, rzecznika ruchu Forza del Popolo, wyraził bardzo zdecydowane opinie na temat natury wirusa, sposobów radzenia sobie z nim, wymazów i szczepionki przeciwko Covid. 19. Poniżej podsumowanie.

Osoby, które zostały zaszczepione przeciwko grypie, wytworzyły nieneutralizujące przeciwciała, ponieważ są one połączone z wirusami Rna, które dają łagodną, słabą immunogenność. Te nieneutralizujące przeciwciała pozostawały w krążeniu. Zanim ci ludzie weszli w kontakt z tym nowym wirusem, te nieneutralizujące przeciwciała rozwinęły kompleksy immunologiczne, które wyzwoliły reakcję kaskady cytokin, która następnie doprowadziła do rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego, tj. Płucnej choroby zakrzepowo-zatorowej. Wszyscy zmarli byli albo zaszczepieni na grypę, albo mieli kontakt z osobami zaszczepionymi przeciwko grypie. Dzieje się tak, ponieważ po szczepieniu wirusy RNA nadal są emitowane nawet przez 12 tygodni, mogą przenosić się, powodować powstawanie nieneutralizujących przeciwciał, a dla tych, którzy mają kontakt z wirusem o homologii sekwencji, takim jak koronawirus, może powodować tę bardzo poważną chorobę kompleksu immunologicznego. Dlatego w tym roku, jeśli naprawdę chcemy zapobiegać, nie szczepmy się przeciwko grypie. Gdyby ktoś na świecie, a mianowicie Światowa Organizacja Zdrowia lub jej największy finansista, Bill Gates, nie wydali rozkazu, aby nie przeprowadzać sekcji zwłok, zrozumielibyśmy, co się dzieje do końca lutego 2020.

Następnie Oliviero poświęca się usunięciu ważności wymazów i ostrzega przed szczepionką przeciwko Covid 19 z kwasami nukleinowymi, która będzie „totalną dewastacją”.

Matrycowe RNA zawarte w szczepionce, poprzez enzym zwany odwrotną transkryptazą, dociera bezpośrednio do ludzkiego genomu. W tym momencie genom zakoduje kapsyd wirusa, białka i sam wirus.A wiec ten,który otrzyma szczepionkę, bedzie wytworzał wirusa, przeciwko któremu układ odpornościowy powinien następnie wytworzyć przeciwciała. Ale to naprawdę przekracza marzenie Frankenstaina. Mówimy o genetyce molekularnej, o transhumanizmie: doprowadzi nas to do katastrofy. Musimy coś zrobić, aby ludzie stali się bardziej świadomi. W przeciwnym razie będzie to zniszczenie.

#koronawirus #medycyna #nauka #szczepienia #transhumanizm