Chwila, chwila… Czy w tej…

Chwila, chwila… Czy w tej Szwecji pełnej oszołomów mamy mniej zarażeń w przeliczeniu na liczbę mieszkańców niż w Holandii, Francji, Portugalii, Wielkie Brytanii, Włochach, Belgii i Hiszpanii? W kraju bez lockdownu? No dobrze, ktoś powie mniejsza gęstość zaludnienia. Ale specjaliści w Szwecji mówią, że w Sztokholmie, gdzie gęstość zaludnienia jest podobna do większości dużych miast europejskich już około 25 % mogło mieć kontakt z wirusem. Więc chyba dobrze im idzie. Gdzie te trupy na ulicach? Gdzie ta EKSPONENCJALNA FUNKCJA ŚMIERCIONOŚNEGO STRACHU? Czyli jednak wszystko wskazuje na to, że zdrowy rozsądek, zalecenia odnośnie higieny i wsparcie od początku epidemii dla szpitali załatwiłyby sprawę.

Lockdown to kompletny idiotyzm. Kazdy kto chociaż odrobinę myśli to wie. KAŻDY kto chociaż rozmawiał z jakimś epidemiologiem na wyższym szczeblu, który nie pracuje dla rządu wiedziałby, że czekanie na szczepionkę przy tego typu chorobie jest idiotyzmem. Każdy kto mówi, że 2 lata dzieci bedą miały home learning jest oszołomem (a tak mówią np. ludzie związani z rzadem niemieckim). 2-3 lata lockdownu, ograniczeń i zaczniemy myśleć o normalnośc. To mówią oszołomy.

Nie jesteście normalni, jesteście chorymi ludźmi, totalne odrealnienie. Straszyliście, kłamaliście, manipulowaliście. Teraz pleciecie bzdury o tym jakoby lockdown pomógł nie mając na to ani jednego NAUKOWEGO dowodu. Tylko anegdotki, domysły i myśłenie życzeniowe. Od pojawienia się wirusa minęło pól roku. My mamy 264 tys. na świecie potwierdzonych przypadków xDDD i w ogóle nie potrafimy po pól roku oszacować jaki procent z tych przypadków umiera NA koronawirusa. Każdy ma to w dupie, bo każdemu zależy na panice. Do tego chcemy wydawać niebagatelną sumę 8 mln euro na szczepionkę. Te liczby są śmieszne xD.

Zostaje wam teraz tylko straszyć o 2-3 fali, których pewnie nie będzie. Za trzy miesiące każdy będzie miał z was totalną bękę. Jesteście psychopatami, bo normalny człowiek tak by się nie zachował.

#koronawirus #covid19stats #nauka